خدمات حمایتی خیریه سحاب

تهیه لوازم تحریر و حمایت از تحصیل نیازمندان

از امام صادق «ع» نقل شده که فرمودند:مؤمن همواره خانواده خود را از دانش و ادب شایسته بهره مند مى سازدتا همه آنان را وارد بهشت کند.

مرمت مسکن نیازمندان

خداوند در قرآن می فرماید:کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری هستند که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه، یکصد دانه باشد و خداوند آن را برای هر کس بخواهد دو یا چند برابر می کند و خداوند وسیع و داناست.

مشارکت در روند بهبودی یک بیمار

پیامبر خدا (ص) فرمودند: هر کس در برآوردن نیاز بیمارى بکوشد، خواه آن را برآورد و خواه برنیاورد، از زیر بار گناه خویش بیرون مى‏‌رود، به‏ سان آن روز که از مادر، زاده شده است.

صدقه

از امام صادق «ع» نقل شده که فرمودند:هیچ چیزی نیست مگر آن که فرشته ای بر آن موکل است، جز صدقه؛ چه آن که آن در دست خدا واقع می شود. (این غایت شرف یک عمل است.)

تهیه لباس برای خانواده های نیازمندان

امام سجاد (ع) فرمودند:هر کس نیازمندی را جامه ای بپوشاند، خداوند او را با جامه‌های سبز (بهشتی)می‌پوشاند.

ازدواج جوانان و تامین جهیزیه

امام کاظم (ع) فرمود: سه دسته در روز قیامت، روزی که سایه و پناهی جزء سایه خداوند نیست، در سایه و پناه خدا هستند: مردی که زمینه ازدواج برادر مسلمانش را آماده نماید، مردی که به برادر مسلمانش خدمت کند، کسی که سر برادر مسلمانش را بپوشاند.

تامین سبد کالای غذای نیازمندان

پیامبر اکرم (ص) درباره تاثیر زیاد اطعام کردن بر افزایش رزق می فرمایند: «الرِّزْقُ أَسْرَعُ إِلَى مَنْ یُطْعِمُ الطَّعَامَ مِنَ السِّکِّینِ فِی السَّنَامِ»روزی کسی که اطعام می‌کند سریع‌تر از فرو رفتن کارد در کوهان شتر به سویش می‌آید.

مشارکت در تهیه دارو برای بیمار

پیامبر خدا (ص) فرمودند: هر کس در برآوردن نیاز بیمارى بکوشد، خواه آن را برآورد و خواه برنیاورد، از زیر بار گناه خویش بیرون مى‏‌رود، به‏ سان آن روز که از مادر، زاده شده است.
مروری بر تعداد کمک ها

تعداد ایتام

0

تعداد محسنین

0

خانواده های تحت پوشش

0

تعدادبسته های حمایتی توزیع شده 1400

0

خیریه ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

روش های پرداخت